Pet novih slučajeva u Crnoj Gori, ukupno obolelo 27 osoba

U prethodna 24 sata u Crnoj Gori je registrovano pet novih slučajeva oboljevanja od virusa korona, tako da sada ima 27 pozitivnih osoba, saopštio je Institut za javno zdavlje.
Pet novih slučajeva u Crnoj Gori, ukupno obolelo 27 osoba
Foto: Pixabay
Pod zdravstveno-sanitarnim nadzorom u Crnoj Gori se nalaze 5.863 osobe, a u institucionalnim karantinima su, prema izveštaju MUP, 763 osobe.
 
Juče je preminula prva osoba u Crnoj Gori koja je bila pozitivna na virus korona.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • iguman

    24.03.2020 03:24
    Risto
    organizuj jednu litiju, pa te Bog vidi.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Muškarac prišao Peteru Mađaru i pljunuo ga

Mađarski premijer Peter Mađar i ministar saobraćaja i investicija David Vitezi bili su meta incidenta na železničkoj stanici Njugati u Budimpešti, kada im je jedan muškarac prišao, obratio im se i pljunuo ih.

Biznismen Vasile Tofan novi premijer Moldavije

Prozapadna većina u Parlamentu Moldavije je danas izazbrala poslovnog čoveka, investitora Vasilea Tofana za premijera, poveravajujći tom političkom novajliji zadatak napredovanja te države ka pristupanju Evropskoj uniji.