Moskva počinje testiranje svih građana na virus korona

Moskva će početi besplatno testiranje svih stanovnika na virus korona.
U okviru programa koji je najavio gradonačelnik Moskve Sergej Sobjanjin, test na prisustvo antitela, kojim se utvrđuje da li je osoba preležala virus, biće sprovođen u 30 klinika širom grada.
 
Sobjanjin je rekao da će 70.000 Moskovljana dobijati pozive za testiranje "svakih par dana" i da će grad do kraja meseca imati kapacitet da vrši 200.000 testova dnevno.
 
U Moskvi koja ima oko 12 miliona stanovnika, registrovana je polovina od više od 250.000 osoba u Rusiji kod kojih je potvrđena zaraza virusom korona.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

U Peruu danas predsednički izbori

Peruanci su danas počeli da glasaju za svog devetog predsednika u poslednjih deset godina, usred rastuće nesigurnosti i široko rasprostranjenog nepoverenja u političare.

Nova humanitarna flotila kreće ka Gazi

Druga flotila koja prevozi humanitarnu pomoć Palestincima u Gazi trebalo bi da isplovi danas iz luke u Barseloni, kako bi pokušala da probije izraelsku blokadu.

Propali pregovori SAD i Irana

Američki potpredsednik Džej Di Vens izjavio je da njegov pregovarački tim napušta Pakistan nakon što ni nakon 21 sata pregovora nije postignut dogovor s Iranom.

Završena prva runda pregovora SAD i Irana

Prva faza pregovora između Irana i SAD uz posredovanje u Pakistanu okončana je, a delegacije su razmenile pisane predloge kako bi usaglasile stavove o postignutim dogovorima, javlja Al Jazeera pozivajući se na izvore.