Pad broja zaraženih od virusa korona u Italiji

U Italiji je u prethodna 24 sata od korona virusa umrla 161 osoba, jedna manje u odnosu na utorak kada su registrovana 162 smrtna slučaja od posledica kovida 19, prenosi Korijere dela sera.
Pad broja zaraženih od virusa korona u Italiji
Foto: Pixabay
Italijanska Agencija za civilnu zaštitu navodi da je broj zaraženih u padu, prenosi Rojters. Danas je registrovano 665 novih slučajeva zaraze, a u utorak je registrovano 883 osoba pozitivnih na korona virus.
 
Od početka pandemije u Italiji je od kovida 19 umrlo 32.330 ljudi. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Fon der Lajen "preživela" još jedno glasanje

Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen preživela je danas još dva glasanja o poverenju, sa malo većim brojem poslanika Evropskog parlamenta koji su joj dali podršku nego na prethodnom glasanju pre tri meseca.