I dalje kritično u Rumuniji, više od 1.300 novozaraženih u jednom danu

Od prethodnog preseka u Rumuniji je zabeleženo 1.333 novoobolelih osoba od koronavirusa.
I dalje kritično u Rumuniji, više od 1.300 novozaraženih u jednom danu
Foto: Pixabay
Za poslednja 24 sata preminule su 42 osobe, 21 žena i 21 muškarac, prenosi agencija Ađerpres.
 
Ukupno je zaraženo 111.550 ljudi, a preminulo 4.402 obolelih.
 
Do sada je testirano više od 2,2 miliona građana. U poslednja 24 sata od 23.030 testiranih, 14.305 je test uradilo zbog sumnje na virus, a 8.725 na lični zahtev.
 
Hospitalizovano je skoro 7.000 obolelih, a 561 pacijent se leči na intenzivnoj nezi.
 
Za poslednja 24 sata kažnjeno je 488 osoba koje su prekršile mere izdate s ciljem zaustavljanja širenje virusa.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

I Litvanija zabranila ulazak Dodiku

Vlada Litvanije uvela je sankcije predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku, predsedniku Narodne skupštine RS Nenadu Stevandiću i premijeru Radovanu Viškoviću.

Poljska će zabraniti Dodiku ulazak u tu zemlju

Ambasada Poljske u BiH potvrdila je da je pokrenuta procedura uvođenja sankcija predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku i da se čeka donošenje konačne odluke kada će biti poznato više detalja.