Ministarstvo finansija je saopštilo da su agenti 30 tona hašiša našli u četiri jedrilice, koje pripadaju švercerskoj bandi i da je to najveća zaplena te droge obavljena na otvorenom moru, a još pet tona je nađeno drugde.
Policija je saopštila da je uhapsila devet Bugara i jednog Rusa i zaplenila šest jedrilica vrednosti oko pet miliona evra.
Ministarstvo smatra da je nanelo težak udarac najvećoj bandi, koja morem švercuje hašiš u Španiju.
U istrazi su sarađivali Evropol, međunarodni Centar za pomorske analize i operacije i vlasti Velike Britanije, Holandije, Bugarske, Grčke i Italije, prenose Vijesti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar