Jačana i epicentar potresa za sada nisu poznati.
U prvom potresu koji je ranije danas najteže pogodio Petrinju poginula je jedna devojčica od 12 godina, a više Petrinjaca je povređeno, potvrdio je gradonačelnik tog grada.
Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC) procenio je uda je potres u Petrinji magnitude 6.2 prema Rihterovoj skali osetilo šest miliona ljudi.
Program opasnosti od potresa američkog Geološkog zavoda (USGS) navodi da se potres u Hrvatskoj osetio u Bosni i Hercegovini, Češkoj, Nemačkoj, Mađarskoj, Italiji, Crnoj Gori, Rumuniji, Slovačkoj, Sloveniji, Srbiji i Austriji, prenela je Hina.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar