"Mogli bismo biti u poziciji da započnemo sa primenom digitalnog pasoša kada FITUR započne 19. maja", rekla je ona za TV stanicu Antena 3, navodi agencija.
Rojters prenosi da su zbog kovida19, od koga je preminulo više od 900.000 ljudi u Evropi i koji je prouzrokovao najdublju recesiju, lideri EU odlučili da rade na uvođenju sertifikata o vakcinama i kovid pasošima kako bi pokrenuli turističku industriju koja je teško pogođena pandemijom.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Giga Moravac
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar