Zaev je naveo da se razmatra da ovog leta u znak zahvalnosti srpski turisti budu oslobođeni plaćanja putarine na makedonskim auto-putevima.
"Ne možemo minimizirati čin solidarnosti, humanosti Srbije. Razgovarao sam sa Izraelom, Britanijom, Francuskom, gotovo da nema kome se nismo obratili za pomoć", naveo je Zaev.
"Ovog puta razmišljamo da podelimo kartice za putarinu vozilima sa srpskim registracijama, da se nekako odužimo. Vratimo prijateljski čin prijateljstvom", dodao je.
U Severnu Makedoniju u četvrtak je stiglo 20.000 doza "sputnjika V" iz Srbije, a trebalo bi da stigne još toliko. Srbija je u dve pošiljke prethodno donirala 8.000 doza "Fajzerovih" vakcina kojima su imunizovani makedonski zdravstveni radnici.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 10
@Lala
Lala
Ako nista,posalji Vucicu Ajvar,ali onaj domaci sto babe peku od paprika staro seme,ima da se us...e .
BoeserWolf
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar