Makron: Francuska povećava broj nuklearnih bojevih glava
02.03.2026.•
1
Francuski predsednik Emanuel Makron objavio je da će Francuska povećati broj nuklearnih bojevih glava, kojih ima manje od 300, ali nije naveo za koliko.
Komentari 4
marko
Ilustracije radi ovo je kao kada bi se cela Srbija vakcinisala i cela priča sa koronom se završi na 6 sumnjivih slučajeva, umesto svaki dan da brojimo leševe, teško obolele, zaključane firme, izolovane ljude i sve ostale probleme.
#
Eeeee
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar