On je istakao da je takvu odluku doneo kolegijum Ministarstva unutrašnjih poslova.
"Kolegijum MUP-a doneo je odluku da se zabrana skine i da se oni prate 24 sata. Kada se desio slučaj u Spužu oni su u Crnu Goru ušli mimo graničnih prelaza.Tražili smo pomoć od Srbije jer smo pronašli tri kriptovana telefona, ali oni nisu mogli da pomognu", rekao je Katnić na zajedničkoj konferenciji SDT i Uprave policije.
Na pitanje da li će hapsiti Veselina Veljovića, bivšeg direktora Uprave policije i savetnika za bezbednost predsednika Mila Đukanovića, zbog pozivanja pripadnika policije na neposlušnost, Katnić je rekao da je ton u nadležnosti ODT-a.
Hapšenje Veljovića tražio je premijer Zdravko Krivokapić, koji je juče protiv Đukanovićevog savetnika podneo krivičnu prijavu.
"Zbog krivičnog dela pozivanje na otpor, to je nadležnost ODT-a", rekao je Katnić, preneo je podgorički portal CdM.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar