Teška nesreća u Hrvatskoj: Dvoje mrtvih i 29 povređenih u sudaru autobusa i automobila
04.05.2025.•
0
Dve osobe su poginule, a tridesetak je povređeno rano jutros u sudaru autobusa i automobila, oba vozila BiH registracija, na autoputu Zagreb-Beograd, između Popovače i Križa.
Komentari 2
Danny
Berze cvetaju, ljude namerno plaše.
Da li u svom strahu primećujete primenu SNAŽNIH IZRAZA I REČI,kako bi se povećao procenat kupovine nebitnog za veći procenat stanovništva.
Mediji i korišćenje stetoskopa oko raznih plaćenih lekara, treba da ubede stanovništvo da je neophodno kupiti, a to je akcija koja raste.
Djuri
Stop teroru.Jasno je da se trebaju trositi vakcine,po svaku cenu se treba prevazici projekcija profita farmakokorporacija!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar