Protesti na mostu Lambet su održani u znak podrške za devet pritvorenih pripadnika "Zaštitite Britaniju" koji su zatvoreni zbog kršenja zabrane o blokadi puteva.
Oko 250 ljudi je učestvovalo u protestu, zatvorivši most na nekoliko sati.
Grupa "Zaštitite Britaniju" saopštila je da nije umešana u organizovanje demonstracija.
Većina pritvorenih je brzo puštena na slobodu, ali su pod istragom.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar