Grizli ubio muškarca u nacionalnom parku Jeloustoun

Muškarca (40) iz američke države Montana ubio je grizli tokom planinarenja u severnom delu nacionalnog parka Jeloustoun, saopštile su lokalne vlasti.
Grizli ubio muškarca u nacionalnom parku Jeloustoun
Foto: Pixabay
Veruje se da je žrtva Kleg Kluatr iz Livingstona naišao na medveda, iako nije objavljeno više detalja o ovom događaju, preneo je "Skaj njuz".
Kluatr je krenuo na planinarenje u sredu i bio u lovu na jelene sa prijateljem. Prema informacijama koje je pružio lokalni šerif, spasilački timovi su poslati na teren iste večeri, a korišćeni su i helikopteri, nakon što je prijavljeno da je nestao.
Šerif je kazao za lokalni list da su se prijatelji razdvojili u nekom trenutku i kada se jedan od njih vratio do vozila, video je da Krega nema, pozvao je pomoć i tada je počela potraga.
 
U poruci na Fejsbuku, šerif je rekao da su vlasti radile naporno da vrate telo ubijenog čoveka njegovoj porodici.
 
Od 2010. godine grizliji su ubili najmanje osam ljudi u najstarijem i jednom od najvećih nacionalnih parkova u SAD.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Gagi

    28.03.2022 08:24
    Meda
    Ameri ne igrajte se sa medom,,,

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

BMW smanjuje broj zaposlenih za 8.000

Nemački proizvođač automobila BMW smanjiće broj zaposlenih za 8.000 do kraja 2027. godine kroz program dobrovoljnog otpuštanja, preneo je danas briselski portal Politiko.

Iza kupovine Mundijala stoji brat Trampovog zeta?

Namera FIFA da privatizuje svoju novu komercijalnu podružnicu, uz pomoć firme rizičnog kapitala povezane sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, privukla je pažnju i u sedištu Evropske unije u Briselu.