Predsednik UO Lukoila ispao kroz prozor bolnice i poginuo

Predsednik Upravnog odbora naftne kompanije "Lukoil" Ravil Maganov poginuo je prilikom pada sa prozora Centralne kliničke bolnice (CKB) u Moskvi, javljaju ruski mediji.
Predsednik UO Lukoila ispao kroz prozor bolnice i poginuo
Foto: Pixabay
"Maganov je jutros ispao kroz prozor Centralne kliničke bolnice. Preminuo je od zadobijenih povreda", rekao je neimenovani izvor za Interfaks.
Dodao je da je policija izašla na mesto događaja.
Maganov (67) je 1980-ih radio u Langepasneftegasu, koji je kasnije postao deo Lukoila.
 
Od osnivanja akcionarskog društva bio je na visokim pozicijama u kompaniji.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • g pen

    02.09.2022 07:25
    Kada ne pije caj. Nego, i mi da se spremimo zbog onih stadiona, jel?
  • Koja

    01.09.2022 17:30
    Ko zna koji
    Ovo je već 3-4 slučaj pada kroz prozor u Rusiji u poslednje 2 godine. Mnogo im bre niski prozori...
  • S

    01.09.2022 17:26
    Nismo ga mi gurnuli sam je skocio!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tri zemljotresa pogodila područje Kurilskih ostrva

Tri zemljotresa jačine veće od pet stepeni Rihterove skale zabeležena su jutros u Tihom okeanu, u blizini Severnih Kurilskih ostrva, saopštila je sahalinska filijala Jedinstvene geofizičke službe Ruske akademije nauka.

Reporteri bez granica nepoželjni u Rusiji

Rusko ministarstvo pravde proglasilo je nevladinu organizaciju za odbranu medija Reporteri bez granica (RSF) "nepoželjnom" u Rusiji, što de fakto znači da je zabranjena, u jeku gušenja svake kritike u zemlji.

Rusija i Ukrajina razmenile po 84 zarobljenika

Rusija i Ukrajina javile su da su razmenile po 84 ratna zatvorenika uoči samita ruskog predsednika Vladimira Putina i njegovog američkog kolege Donalda Trampa, koji se održava sutra na Aljasci.