FSB: Sprečen pokušaj Ukrajinaca da izvrše teroristički napad na Južnom toku

Ruska Federalna služba bezbednosti (FSB) saopštila je da je sprečila ukrajinske specijalne službe da izvrše sabotažu na gasovodu Južni tok.
FSB: Sprečen pokušaj Ukrajinaca da izvrše teroristički napad na Južnom toku
Foto: Pixabay (ilustracija)
Kao rezultat istražnih mera, sprečen je pokušaj ukrajinskih specijalnih službi da izvrše teroristički napad na Južnom toku, kojim se Turska i Evropa snabdevaju energentima, navela je FSB, javlja Rojters.

Južni tok je trebalo da prenosi ruski gas i ispod Crnog mora do Bugarske.

Od tog projekta odustalo se 2014. godine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Zokins

    24.11.2022 20:04
    južni tok
    Južni tok postoji ? Ima li dokaza o njegovom postojanju?
  • Nenad

    24.11.2022 20:00
    Dokle čekati
    Zavrći gas Ukrajini!
  • Lala

    24.11.2022 18:43
    I šta sad kažu Im sponzori
    Čista banda . To je ono kad nemamo mi nemora niko da ima. Sad se vidi kakvi su to ljudi.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Kuba ponovo ostala bez struje

Kubanska nacionalna elektroenergetska mreža u subotu je isključena po drugi put u poslednjih nedelju dana zbog naftne blokade koju su ovoj karipskoj državi uvele SAD, saopštili su kubanski zvaničnici.

Tramp ima šest zahteva za Iran

Admiministracija Donalda Trampa, nakon tri nedelje rata, započela je razgovore o sledećoj fazi i o tome kako bi mirovni pregovori sa Iranom mogli da izgledaju, a od Teherana bi se tražilo da ispuni šest zahteva.

Ugašeno više od 370.000 sajtova na dark vebu

U okviru akcije koju su predvodile nemačke vlasti uz podršku Evropola, na dark vebu je ugašeno više od 373.000 sajtova koji su bili povezani sa dečjom seksualnom eksploatacijom i sajber kriminalom, saopštio je Evropol.