Beživotno telo muškarca pronađeno u stajnom trapu aviona

Telo muškarca pronađeno je u stajnom trapu aviona koji je leteo iz Gambije u Veliku Britaniju, saopštila je policija.
Beživotno telo muškarca pronađeno u stajnom trapu aviona
Foto: Pixabay
Policija Saseksa rekla je da je do otkrića došlo na aerodromu Getvik u ranim jutarnjim satima.
"Policija je pozvana nakon što je telo muškarca pronađeno ispod aviona koje je stigao iz Gambije na aerodrom Getvik", saopštila je policija.
Avion je sleteo na glavni aerodrom dok su Ujedinjenim Kraljevstvom vladale niske temperature, a na Getviku je izmereno pet stepeni.
 
Skoro mesec dana pre ovog incidenta, radnici aerodroma pronašli su beživotno telo u stajnom trapu mlaznjaka koji je iz Irana stigao u Nemačku.
 
Radnici aerodroma u Frankfurtu otkrili su telo muškarca u stajnom trapu Lufthanzinog aviona koji je stigao iz Teherana.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Iranu ponovo uvedene sankcije

Sankcije Ujedinjenih nacija protiv Irana ponovo su stupile na snagu zbog nepoštovanja obaveza te zemlje u vezi sa nuklearnim programom.

Najmanje 39 poginulih na političkom skupu u Indiji

Najmanje 39 ljudi, uključujući 16 žena i 10 dece, poginulo je, a više od 50 je teško povređeno na skupu koji je održao tamilski glumac i političar Vidžaj u gradu Karur, u južnoj indijskoj državi Tamil Nadu.

FOTO: Nova flotila za Gazu krenula iz Sicilije

"Flotila za slobodu" od deset brodova sa humanitarnom pomoći i sa oko šezdeset ljudi 15 raznih nacionalnosti, krenula je iz luke u Kataniji na Siciliji sa ciljem da "probije ilegalnu blokadu Gaze".

Lavrov: Rusija nema nameru da napadne Evropu

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je u Ujedinjenim nacijama da njegova zemlja nema nameru da napadne Evropu, ali je naglasio da će bilo kakva agresija protiv njegove zemlje "naići na odlučan odgovor".