Devojčica se udavila u bazenu na letovanju u Grčkoj

Desetogodišnja devojčica udavila se u bazenu stambenog kompleksa u Nea Makriju u Grčkoj, gde je bila sa roditeljima na odmoru, prenosi grčki list Prototema.
Devojčica se udavila u bazenu na letovanju u Grčkoj
Foto: Pixabay
Kako se navodi, do tragedije je došlo u nedelju kada je devojčica zaronila u bazen kako bi dohvatila masku za ronjenje, koji su bacili u bazen njeni prijatelji tokom igre.
Iz za sada nepoznatih razloga, devojčica je zaronila do dna bazena gde se zadržala tri minuta, navode očevici.
Dvojica lekara, koji žive u stambenoj zgradi, pokušali su reanimaciju. Jedan od lekara rekao je za Prototema da su detetu vadili hranu iz usta dok su pokušavali da je spasu.
 
Otac devojčice i njen brat otišli su iz Nea Makrija dan ranije, a devojčica je ostala sa majkom na odmoru.
 
Okolnosti nesreće trebalo bi da budu poznate nakon obdukcije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Bbsr

    18.07.2023 15:35
    Davljenje
    Sta je radila majka i gde je bila??? Kao i sve zene!?!?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

EU ukinula ekonomske sankcije Siriji

Evropska unija je ukinula sve ekonomske sankcije Siriji koje su bile na snazi dok je na vlasti bio režim lane svrgnutog predsednika Bašara el Asada, a te međunarodne mere su uvođene od 2011. godine.

EU usvojila 17. paket sankcija Rusiji

Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas izjavila je da je EU usvojila 17. paket sankcija protiv Rusije, usmeren na skoro 200 brodova takozvane ruske "flote u senci".

Bajden ima agresivan oblik raka prostate

Džozefu Bajdenu je dijagnostikovan agresivni oblik raka prostate, saopštila je kancelarija bivšeg predsednika SAD, dodajući da 82-godišnji demokrata ima "metastaze po kostima".