FOTO: U nemačkom gradu napadalo toliko leda da izgleda kao snežni dan, na terenu i grtalice

Jako nevreme pogodilo je nemački grad Reutlingen gde je u kratkom vremenskom periodu napadalo više od 30 centimetara grada, zbog čega su na teren morale i grtalice.

U kombinaciji s lišćem i otpadom, ti komadi leda začepili su odvodne cevi zbog čega su poplavljene garaže, podrumi i stambeni objekti, prenosi Klix.

Nivo reke u ovom gradu ubrzo je porastao za 1,50 metar, ali se nije izlila iz korita. Tehničke službe i vatrogasci imali su pune ruke posla, a na ulice su izašle i grtalice.

Snimci iz pogođenog mesta prikazuju ulice okovane ledom i zbunjene stanovnike koji stoje i u neverici gledaju oko sebe.
 
Čak i tehničke službe čiste ulice u kratkim rukavima. Reutligen se nalazi nedaleko od Štutgarta na jugozapadu Nemačke.
 
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • @bubu

    05.08.2023 21:37
    Igras se i ti sa prirodom. Koristis tehnologiju. Verujem da koristis industrijske proizvode, odecu, automobil. Pricaj u prvom licu mnozine, a ne u drugom
  • Bubu

    05.08.2023 16:12
    Osveta prirode
    Tako to biva kada se igrate sa prirodom. Nemozete je pripitomiti ni gospodariti sa njom.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Tramp: Kubanska vlada spremna za pad

Predsednik SAD Donald Tramp rekao je da Sjedinjene Države počinju da razgovaraju sa kubanskim liderima dok njegova administracija povećava pritisak na tu državu i prekida joj ključne isporuke nafte.

Broj žrtava požara u Kran Montani porastao na 41

Broj žrtava požara koji je u novogodišnjoj noći izbio u baru "Konstelasion" u mestu Kran Montana porastao je danas na 41, nakon što je 18-godišnji Švajcarac, lečen u bolnici u Cirihu, podlegao povredama.

U Ukrajini delimično obnovljeno snabdevanje strujom

Ukrajinsko ministarstvo energetike saopštilo je večeras da je delimično obnovljeno snabdevanje strujom u osnovnoj infrastrukturi u Kijevu, regionu glavnog grada i Dnjepropetrovskoj oblasti u centralno-istočnom delu.