FOTO, VIDEO: Velika eksplozija u centru grada u Teksasu, najmanje 11 povređenih

Velika eksplozija odjeknula je u središtu grada Forth Vort u saveznoj američkoj državi Teksas.
Eksplozija se dogodila u poslepodnevnim satima po lokalnom vremenu. U eksploziji u hotelu "Sandman Signature" povređeno je jedanaest osoba, priopćile su hitne službe.
 
Jedna je osoba u kritičnom stanju, dve su teže, a ostali lakše povređeni. 
Portparol gradske uprave Rejn Teles rekao je da se eksplozija dogodila u središtu grada i da se oblak gustog dima video nad neboderom, piše CNN. 
 
 
On je rekao da su krhotine razbacane na području gradske većnice.
"Trenutno radimo na velikom incidentu. Izbegavajte središte grada", objavila je policijska uprava na X-u. 
 
 
Policija je rekla da će objaviti detalje događaja kada bude imala više informacija.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Francuska priznala državu Palestinu

Predsednik Francuske Emanuel Makron potvrdio je da će njegova vlada zvanično priznati palestinsku državu, pridružujući se tako talasu zemalja koje su to učinile u poslednjim nedeljama.

SAD: Priznanje Palestine je predstava

SAD, koje su bliski saradnik Izraela, kritikovale su priznanja palestinske države na koje se odlučio niz zemalja, nazivaju to "pokretom za predstavu" i naglašavaju da se Vašington zalaže za ozbiljnu diplomatiju.