Troje mladih poginulo u teškom udesu na putu Bar-Ulcinj

Tri mlade osobe poginule su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u noći između subote i nedelje na putu Bar - Ulcinj, saopštio je Operativno-komunikacioni centar Uprave policije Crne Gore.
Troje mladih poginulo u teškom udesu na putu Bar-Ulcinj
Foto: Pixabay (ilustracija)
U saobraćajnoj nesreći u mestu Vidikovac poginuli su D. M. (21) iz Ulcinja, B. B. (20) iz Bara i N. D. (18) iz Rožaja, navedeno je u saopštenju.
Nesreća se dogodila 40 minuta posle ponoći. 
Prema navodima iz policije, u sudaru je učestvovalo vozilo marke "audi A3" ulcinjskih registarskih oznaka i automobil marke "seat" barskih tablica.
 
Policija nije navela kako je došlo do nesreće, a istraga je u toku.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Održana komemoracija u Potočarima

U Memorijalnom centru Srebrenica - Potočari obeležena je 30. godišnjica od masovnih ubistava Bošnjaka koje su srpske snage počinile u Bosni i Hercegovini u julu 1995. godine.

Gasi se Al Džazira Balkan

Posle četrnaest godina rada, gasi se regionalna televizija Al Džazira Balkan, potvrđeno je za sarajevski portal Kliks.

U Meksiku pronađene 42 vreće sa ljudskim ostacima

Grupa za potragu za nestalim osobama "Guerreros Buscadores" objavila je da je otkrila 42 vreće s ljudskim ostacima na imanju u zapadnoj meksičkoj državi Halisko, gde je zabeležen najveći broj nestalih osoba.