FSB je naveo da je "osujetio aktivnosti trojice državljana jedne centralnoazijske zemlje koji su planirali da izvrše teroristički akt detonacijom eksplozivnog uređaja na javnom mestu na području Stavropolja".
To se dogodilo nedelju dana posle napada na koncertnu dvoranu u blizini Moskve gde je ubijeno najmanje 144 ljudi.
Odgovornost za taj napad je preuzela džihadistička grupa Islamska država.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
zztop
Sava
mihalivanič
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar