FOTO: U prevrtanju autobusa u Mađarskoj poginulo 12 Poljaka koji su išli sa hodočašća u Međugorju
16.08.2026.•
0
Dvanaest Poljaka stradalo je protekle noći u prevrtanju autobusa na auto-putu M3 kod mesta Mezekeresteš u Mađarskoj.
Komentari 2
Dragomir
Svake godine njemacka vlada daje silne miliarde za kamp u kojem redovno izvode gore drame nego Zelenski da ih stalno napadaju talibani lokalni. Kao prvo bio sam tamo i vidio da kamp nema ni kanal kojeg su u srednjem veku koristili nego im kao fol uleti auto sa bombom u kamp. Cista laz i sprdacina. Sami sve isceniraju. Toliko o Svedskom pokusaju da udje na pustinje gde se iskopava.
Joca
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar