Stanivuković proglasio pobedu za gradonačelnika Banjaluke, Jerinić za gradonačelnika Doboja

Kandidat PDP za gradonačelnika Banjaluke Draško Stanivuković prolasio je pobedu u Banjaluci.
"Samo da vas obavestim da smo i ove izbore izdominirali. Dela su snažnija od opstrukcija", napisao je Stanivuković na Instagramu.
 
On se zahavlio Banjaluci, a posmatrače je zamolio da ostanu do kraja na biračkim mestima i, kako je naveo, na taj način odbrane i poslednji glas.
Kandidat Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Boris Jerinić proglasio je pobedu u izbornoj trci za gradonačelnika Doboja.
 
"Naredne četiri godine ćemo imati jaku skupštinsku većinu. Veliku pobedu koja je u interesu Doboja. Drago mi je što su građani Doboja podržali našu politiku, ne politiku fejsbuk kampanja", rekao je Jerinić novinarima u Doboju.
SNSD ima još tri sigurne pobede u Laktašima, Istočnom Novom Sarajevu i Trnovu, gde njihovi kandidati za gradonačelnika i načelnike nisu imali protivkandidate.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Počeli američko-iranski pregovori u Pakistanu

SAD i Iran počeli su danas pregovore u Pakistanu, nekoliko dana posle objave o postizanju krhkog, dvonedeljnog primirja u ratu početom 28. februara, u kome je do sada poginulo više hiljada ljudi.

Tramp: Ne treba nam rezervni plan

Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da nije potreban "rezervni plan" ukoliko mirovni pregovori između Sjedinjenih Američkih Država i Irana u Pakistanu ne budu uspešni.

Izbori u Mađarskoj: Sve što treba da znate

Parlamentarni izbori u Mađarskoj zakazani su za 12. april. Orbanova stranka Fides je na vlasti već 16 godina, a ovi izbori će u velikoj meri odrediti ne samo sudbinu Mađarske, već i čitave EU.

Melanija Tramp: Nisam žrtva Džefrija Epstina

Prva dama Sjedinjenih Američkih Država Melanija Tramp istakla je, obraćajući se iz Velikog foajea Bele kuće, da nije žrtva seksualnog predatora Džefrija Epstina, te da on nije upoznao nju i Donalda Trampa.