Putnica iz Srbije poginula u sudru autobusa i kamiona u Republici Srpskoj

U sudaru autobusa i kamiona kod Modriče u Republici Srpskoj, poginula je putnica S.L. (27) iz Srbije, a petoro je lakše povređeno, sopštila je danas Policijska uprava Doboj.
Putnica iz Srbije poginula u sudru autobusa i kamiona u Republici Srpskoj
Foto: Pixabay
Ženu je usmrtila šipka koja je pri sudaru proletela iz kamiona kroz autobus.
Saobraćajna nesreća dogodila se noćas oko tri časa na magistralnom putu Doboj - Modriča, u mestu Dugo Polje.
U nesreći su učestvovali autobusa čiji je vizač S.B. iz Kostajnice i kamion vozača F.S. iz Zenice.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Orban: Ne priznajemo presudu protiv Dodika

Mađarski premijer Viktor Orban ponovio je da je Milorad Dodik legitiman lider Republike Srpske, kao i da se Mađarska snažno protivi mešanju Brisela u pitanja suvereniteta i ne priznaje sudsku presudu protiv Dodika.

Ivo Sanader pušten iz zatvora

Bivši premijer Hrvatske Ivo Sanader izašao je danas na uslovnu slobodu iz zatvora u Lipovici, prenosi Hrvatska radio televizija (HRT).