Učenik ubio dve osobe i jednu teško ranio u školi u Slovačkoj

U srednjoj školi u Slovačkoj je 18-godišnji učenik danas nožem ubio dve osobe i jednu teško ranio, saopštile su vlasti.
Učenik ubio dve osobe i jednu teško ranio u školi u Slovačkoj
Foto: Pixabay (ilustracija)

Policija je saopštila da je osumnjičeni napao nastavnika i dva učenika u mestu Spiška Stara Ves sa oko 17.000 stanovnika, na granici s Poljskom.

Mediji navode da su ubijeni učenik i zamenik direktora škole.

Hitna pomoć je saopštila da je ranjena osoba u teškom stanju.
 
Osumnjičeni za napad je uspeo da pobegao, ali je ubrzo uhapšen.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Zemljotres kod Sarajeva

Zemljotres jačine tri stepena po Rihteru pogodio je šire područje Sarajeva večeras nešto pre 19 časova.

Osmoro dece ubijeno u pucnjavi u Luizijani

Najmanje osmoro dece je ubijeno, a više osoba je ranjeno u pucnjavi u gradu Šrivportu, u američkoj saveznoj državi Luizijani, dok je osumnjičeni napadač takođe mrtav, saopštila je policija.

Obeležen dan sećanja na žrtve u NDH

U Donjoj Gradini kod Kozarske Dubice danas je obeležen Dan sećanja na žrtve genocida nad Srbima, Јevrejima i Romima u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj (NDH) kojem su prisustvovali zvaničnici Srbije i Republike Srpske.

Tramp će javno čitati citate iz Biblije

Predsednik SAD Donald Tramp učestvovaće u javnom čitanju Biblije, dok njegova administracija nastavlja da integriše religiju, posebno hrišćanstvo, u zvanične državne aktivnosti.

Danas parlamentarni izbori u Bugarskoj

U Bugarskoj se održavaju prevremeni parlamentarni izbori, na kojima više od 6,5 miliona birača ima pravo glasa i bira između 24 političke formacije - 14 stranaka i 10 koalicija.

Većina Britanaca bi nazad u Evropsku uniju

Kada bi morala da bira, većina Britanaca bi prednost dala povratku u Evropsku uniju u odnosu na druge oblike odnosa s Unijom, pokazao je novi izveštaj, koji je u subotu prenela nemačka novinska agencija dpa.