U sudaru katamarana i jedrilice između Šolte i Brača poginule tri osobe
14.06.2026.•
1
Tri osobe su poginule, a za jednom se traga u nesreći kod Splitskih vrata u kojoj su učestvovali katamaran hrvatske firme sa 118 putnika i jedrilica koja je plovila pod zastavom Francuske na kojoj su bili poginuli.
Komentari 8
Miro
Isto pravilo treba da vazi za sve, i za Rusiju. Koliko je Rusija odgovarala, toliko ce i Amerika. Tesko je ocekivati od sveckih da prihvate zakon koji ce ograniciti njihovu moc.
Miro
Akadem
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar