Remi Srbije i Rumunije u Ligi nacija

Fudbalska reprezentacija Srbije igrala je danas u Beogradu nerešeno 2:2 sa Rumunijom, u drugom kolu Lige nacija.
Srbija je dva puta vodila, golovima Aleksandra Mitrovića u 26. i 63. minutu, ali nije uspela da pobedi.

Strelci za Rumuniju bili su Nikolae Stančiju u 48. iz penala i u 68. George Tukudean.

Utakmicu na stadionu Partizana posmatralo je 15.496 gledalaca, od čega oko hiljadu navijača Rumunije.

Navijači Rumunije su više puta tokom utakmice skandirali "Kosovo je Srbija", što je izazvalo oduševljenje i aplauze pristalica srpskog nacionalnog tima.

Reprezentacija Srbije će sledeće utakmice u Ligi nacija igrati u oktobru, kada će gostovati Crnoj Gori i Rumuniji.
  • SaT

11.09.2018 13:07
    Najgori selektor u istoriji srpskog fudbala...nadamo se da neće još dugo...da ima obraza Krstajić bi dao ostavku...
  • Andrija Šrek

11.09.2018 10:43
    ...
    Kanda ova Liga nacija našem selektoru služi za tumbanje tima i isprobavanje varijanti, ni za šta drugo...
  • Navijac

10.09.2018 23:59
    ove rumune bi i malta razbila ..stvarno smo losi.

Srbija pobedila Kipar u prijateljskom meču

Fudbaleri Srbije pobedili su večeras u gostima u Larnaki selekciju Kipra sa 1:0, u prijateljskom meču. Strelac pobedonosnog gola bio je Sergej Milinković-Savić u sedmom minutu.

Đere u drugom kolu turnira u Majamiju

Laslo Đere plasirao se u drugo kolo turnira mesters serije u Majamiju, pošto je danas na startu savladao Kineza Čak Lam Vonga u dva seta, sa 7:5, 7:6 (7:3).