Krunić zaustavljena i u dublu

Srpska teniserka Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Suko Aojama iz Japana nisu uspele da se plasiraju u osminu finala Vimbldona u Londonu
One izgubile od belgijsko-beloruskog para Eliz Mertens i Arine Sabalenke posle tri seta, 7:6, 5:7, 4:6.
 
Meč je trajao skoro tri sata. 
 
Aleksandra Krunić je stala u prvom kolu Vimbldona u singl konkurenciji, pošto ju je savladala Čehinja Karolina Muhova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Predrag Mijatović podneo ostavku u FK Partizan

Predrag Mijatović podneo je ostavku na mesto potpredsednika i člana Upravnog odbora FK Partizan, i to nakon sednice na kojoj je izglasano da svi članovi Upravnog odbora ostaju na svojim funkcijama.

Spartak iz Subotice osvojio titulu prvaka Srbije

Košarkaši Spartaka iz Subotice osvojili su svoju prvu titulu prvaka Srbije, pošto su večeras u finalu Fajnal-fora Superlige Srbije u Nišu, posle produžetka pobedili FMP 76:73 (24:19, 17:15, 22:16, 5:18, 8:5).

Rolan Garos: Međedović u drugom kolu

Hamad Međedović plasirao se večeras u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je pobedio 55. igrača sveta Janika Hanfmana iz Nemačke posle četiri seta, 6:3, 6:4, 6:7, 6:4.