Od ulaska u grupnu fazu Lige šampiona klub iz Ljutice Bogdana je zaradio 15.250.000 evra. Zbog desetogodišnjeg renkinga crveno-belima je pripalo još 2.216.000 evra. Trijumf u prvom kolu LŠ Zvezdi je doneo 2.700.000 evra.
Od prodaje karata u kvalifikacijama i u grupnoj fazi klub je zaradio 6.300.000 evra bruto.
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić je pred start takmičenja rekao da očekuje da klub zaradi oko 25 miliona evra, što bi značilo da su za oko 1,5 miliona evra prevazišli očekivanja.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
Novosadjanin
PoP
B
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar