Majk Tajson se vraća u ring, želi da pomogne narkomanima, alkoholičarima, beskućnicima

Majk Tajson, nekada najbolji bokser planete, rekao je da će se vratiti u ring u humanitarne svrhe.
Majk Tajson je na vrhuncu svoje karijere mogao da nokautira protivnike "za treptaj oka", a o njegovoj snazi i talentu i danas kruže priče. Tajson je tokom karijere zaradio veliku količinu novca, ali je isto tako veliku količinu i proćerdao, da bi sada rešio da se bavi humanitarnim radom.
 
On je odlučio da na kratko izađe iz penzije i da u humanitarne svrhe odradi egzibicioni meč od četiri runde.
 
"Želim da se vratim u salu i da se dovedem u red kako bih mogao da boksujem tri ili četiri runde u egzibicionom meču i da tako prikupim novac u humanitarne svrhe. Želim da pomognem nekim zavisnicima od alkohola ili droge, ali i beskućnicima", rekao je Majk Tajson.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Grbavi domar

    25.04.2020 21:15
    "Čujem vrati se"
    Jedva čekamo tvoj povratak, čelični! Najveći si, sada pogotovo, sa tvojom naglašenom altruističnom crtom.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

FOTO: Bogdanović počeo da trenira sa Klipersima

Bogdan Bogdanović, koji je zbog povrede propustio završnicu Evrobasketa i nije mogao da pomogne reprezentaciji Srbije u eliminacionoj fazi, vratio se u Sjedinjene Američke Države i uveliko trenira sa svojim timom.