Preminuo direktor takmičenja Superlige Srbije Vladimir Bulatović

Direktor takmičenja Superlige Srbije Vladimir Bulatović, preminuo je juče u 63. godini.
Preminuo direktor takmičenja Superlige Srbije Vladimir Bulatović
Foto: Pixabay
Vest o smrti fudbalskog funkcionera objavio je FK Partizan.
 
"Sa tugom smo primili vest da te više nema! Bio si drug i prijatelj, uvek spreman da izađeš u susret i pomogneš. Poslednji pozdrav, FK Partizan", objavio je beogradski klub.
 
Nije objavljeno od čega je preminuo Bulatović, ali pojedini mediji pišu da se u poslednje dve godine borio sa opakom bolešću.
 
Bulatović je bio direktor i u FK Zemun, OFK Beograd, podgoričkoj Budućnosti. Godinama unazad bio je jedan od glavnih ljudi u srpskom fudbalu, a na čelu direktora takmičenja Superlige bio je od 2013. 
 
Vreme i mesto sahrane biće naknadno objavljeni.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mihajlo

    15.07.2020 12:30
    da se zna
    Nema ni jednog Bulatovuića a da je iz R. Srpske...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Noris pobednik trke u Sao Paulu

Vozač Meklarena Lando Noris pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Sao Paula, čime se tri trkačka vikenda pre kraja dodatno približio osvajanju prve titule u karijeri.

Noris na pol poziciji u trci u Brazilu

Vozač Meklarena Lando Noris startovaće sa pol pozicije u predstojećoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Brazila, pošto je bio najbrži u večerašnjim kvalifikacijama u Sao Paolu.

Đoković u finalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se danas u finale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Nemca Janika Hanfmana 6:3, 6:4.