Odbojkašice Srbije osvojile srebro na juniorskom Evropskom prvenstvu

Ženska odbojkaška juniorska reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Zenici, pošto je u finalu izgubila od Turske sa 2:3 u setovima (17:25, 25:16, 25:23, 16:25, 8:15).
Kapiten Srbije Vanja Savić proglašena je za najboljeg korektora Evropskog prvenstva, a Hena Kurtagić za najboljeg blokera.
 
Plasmanom u finale turnira juniorke Turske i Srbije izborile su plasman na Svetsko prvenstvo 2021. godine.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đoković u četvrtfinalu turnira u Ženevi

Novak Đoković se plasirao u četvrtfinale turnira u Ženevi, pošto je danas u osmini finala pobedio 134. igrača sveta Mađara Martona Fučoviča posle dva seta, 6:2, 6:3.

Alkaras osvojio titulu na turniru u Rimu

Španski teniser Karlos Alkaras osvojio je titulu na turniru u Rimu, pošto je u finalu pobedio prvog igrača sveta Italijana Janika Sinera posle dva seta, 7:6, 6:1.

Jokićev Denver izborio majstoricu

Košarkaši Denvera izjednačili su na 3:3 protiv Oklahome u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, pošto su na svom terenu pobedili 119:107.