Đoković posle velike borbe poražen u polufinalu mastersa u Londonu

Novak Đoković poražen je od Dominika Tima u polufinalu Završnog mastersa u Londonu, 2:1 u setovima.
Austrijanac je uzeo prvi set sa 7:5, dok se Đoković vratio u meč osvajanjem taj-brejka u drugom setu. U finalnom je viđena velika broba i ponovo taj-brejk, koji je ovog puta otišao u korist Austrijanca, donevši mu 300. trijumf u karijeri.

Tim je do pobede mogao da dođe i ranije, ali je u taj-brejku drugog seta propustio čak četiri meč lopte.

Nasuprot tome, Đoković je u taj-brejku trećeg seta imao 4:0 i dva poena su ga delila od plasmana u finale, međutim, rival je uspeo da se vrati u meč i preokrene rezultat.

On će u velikom finalu igrati sa boljim iz duela u kojem se sastaju Rafael Nadal i Danil Medvedev.

Lajović poražen u polufinalu Barselone

Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u finale turnira u Barseloni, pošto je danas posle tri seta poražen od sedmog tenisera sveta Grka Stefanosa Cicipasa 7:5, 4:6, 2:6.