Meč između reprezentacije Španije i Kosova biće održan 31. marta u Sevilji

Španska fudbalska federacija dala je dozvolu za kvalifikacionu utakmicu za Svetsko prvenstvo 2022. godine između fudbalske reprezentacije Španije i Kosova u Sevilji, uprkos najavama da bi meč mogao da se održi na neutralnoj lokaciji.
Meč između reprezentacije Španije i Kosova biće održan 31. marta u Sevilji
Foto: Pixabay
Španska fudbalska federacija odredila je stadion u Sevilji kao mesto gde će 31. marta ugostiti kosovski tim u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, odbacujući spekulacije da će zemlja sa Pirinejskog poluostrva pokušati da se sastane sa kosovskom selekcijom na neutralnom terenu.
 
Kako prenosi Sport, samo se čeka zvanično odobrenje vlade u Madridu, za koji tvrde da će uskoro biti objavljeno u javnosti.
 
U tekstu Sporta stoji da je vlada dala zeleno svetlo ali i da takva odluka ne znači da Španija priznaje nezavisnost Kosova.
 
Kosovska selekcija je u grupi B zajedno sa Španijom, Švedskom, Grčkom i Gruzijom, četiri reprezentacije, od kojih tri nisu priznale nezavisnost Kosova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport