VIDEO: Duplantis umalo do svetskog rekorda u Beogradu

Svetski rekorder u skoku s motkom, Šveđanin Armand Duplantis pobedio je na međunarodnom dvoranskom mitingu koji je danas održan u Beogradu.
On je do pobede na "Serbian Open Indoor" mitingu stigao skokom od šest metara i deset centimetra.
 
Duplantis je, nakon preskočenih 6,10 metara, letvicu podigao na 6,19, dva puta je pokušao da obori sopstveni svetski rekord u dvorani (6,18 metara), ali nije uspeo.
 
 
Šveđanin je postao prvi skakač s motkom koji je u Beogradu skočio preko šest metara.
 
Drugo mesto osvojio je Poljak Pjotr Lisek sa preskočenih 5,70 metara, koliko je preskočio i trećeplasirani Brazilac Tijago Bras.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Formula 1: Noris prvi u Austriji

Vozač Meklarena Lando Noris pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, čime je smanjio zaostatak za timskim kolegom Oskarom Pjastrijem.

Mladi fudbaleri Engleske prvaci Evrope

Mladi fudbaleri Engleske osvojili su titulu prvaka Evrope za igrače do 21 godine, pošto su u finalu u Bratislavi pobedili posle produžetaka Nemačku 3:2.