Tokio dan 3: Đoković, basketaši, košarkašice, Stjepanović pliva polufinale...

Teniser Novak Đoković predvodiće nastup sportista Srbije trećeg dana Olimpijskih igara u Tokiju.
Đoković će igrati drugo kolo muškog singla protiv Jana-Lenarda Štrufa iz Nemačke. Njegov meč je četvrti na programu i neće početi pre 10 časova po našem vremenu.
 
Od srpskih tenisera na teren će i Nina Stojanović. Ona će u drugom kolu igrati protiv Marije Sakari iz Grčke, a meč je zakazan za 4 sata.
 
Dan u Tokiju otvoriće plivač Velimir Stjepanović. On će u 3.37h plivati polufinale trke na 200 metara slobodno.
 
Anja Crevar će u 12.34h plivati kvalifikacije na 200 metara mešovito.
 
Nastupiće i džudistkinja Marica Perišić, koja će u 4 sata početi borbu u kategoriji do 57 kilograma.
 
Od ekipnih sportova tu su basketaši i košarkašice.
 
Reprezentativci Srbije u basketu tri na tri igraće dva meča. Prvo protiv Japana u 5 sati, a potom od 8.25h rival će im biti selekcija Letonije.
 
Košarkašice će se od 10.20h sastati sa reprezentacijom Kanade.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Đoković predao meč Fricu

Srpski teniser Novak Đoković zauzeo je četvrto mesto na egzibicionom turniru "Šest kraljeva" u Rijadu, pošto je večeras posle prvog seta predao meč za treće mesto Amerikancu Tejloru Fricu.

Međedović u finalu kvalifikacija za turnir u Beču

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u finale kvalifikacija za turnir u Beču, pošto je danas u polufinalu kvalifikacija pobedio 244. igrača sveta Austrijanca Džoela Šverclera posle dva seta, 6:2, 6:4.