Ruski igrač je do pobede nad Krajinovićem, 34. teniserom sveta došao za sat i 30 minuta igre.
Medvedevu su za osvajanje prvog seta bila dovoljna dva brejka u prvom i trećem gemu.
On je na startu drugog seta odmah napravio brejk, koji je Krajinović uzvratio u sledećem gemu, da bi srpski igrač u šestom gemu došao do prednosti brejka, koju je Rus u narednom gemu poništio.
Set je zatim otišao u taj-brejk, koji je Medvedev dobio sa 7:1. Protivnik u narednoj rundi biće mu bugarski teniser Grigor Dimitrov.
Danil Medvedev bi, ukoliko osvoji titulu u Indijan Velsu, mogao da obezbedi plasman na prvo mesto ATP liste sa kojeg bi, barem na nedelju dana, "skinuo" Novaka Đokovića.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar