Legenda kriketa Šejn Vorn preminuo prirodnom smrću u 52. godini

Jedan od najboljih kriket igrača svih vremena Šejn Vorn umro je prirodnom smrću, saopštila je danas policija na Tajlandu.

U saopštenju se navodi da je mišljenje lekara koji je obavio obdukciju preneto porodici Šejna Vorna i ambasadi Australije na Tajlandu, ali se ne navodi uzrok smrti.

Porodica nije sumnjala da je 52-godišnji Vorn umro prirodnom smrću.

Vorn je u petak pronađen mrtav u vili na Tajlandu, a tada su nadležni naveli da se sumnja na srčani udar.
 
Porodica je prihvatila ponudu da jedan od najboljih kritket igrača svih vremena bude sahranjen uz državne počasti u Australiji.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Formula 1: Noris prvi u Austriji

Vozač Meklarena Lando Noris pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, čime je smanjio zaostatak za timskim kolegom Oskarom Pjastrijem.

Mladi fudbaleri Engleske prvaci Evrope

Mladi fudbaleri Engleske osvojili su titulu prvaka Evrope za igrače do 21 godine, pošto su u finalu u Bratislavi pobedili posle produžetaka Nemačku 3:2.