Lajović pobedio Karaceva za četvrtfinale Kicbila

Dušan Lajović plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Kicbilu pošto je pobedio Rusa Aslana Karaceva sa 7:5, 6:3. Meč Lajovića i Karaceva, 80. i 37. tenisera sveta, trajao je sat i 31 minut.
Meč Lajovića i Karaceva, 80. i 37. tenisera sveta, trajao je sat i 31 minut.
Lajović je odlučujući brejk u prvom setu napravio u 12. gemu kada je iskoristio drugu set loptu, dok je drugi set rešio brejkom u osmom gemu.
On će se za plasman u polufinale turnira u Kicbilu boriti sa Austrijancem Filipom Mizolićem, trenutno 205. igračem sveta.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Pešić: Došlo je vreme da se pronađe novi selektor

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je došlo vreme da se nađe novi selektor i da je obećao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Nebojši Čoviću da će mu pomoći u izboru njegovog naslednika na klupi.