Fudbaleri na putu za Beograd; Piksi: Možda bi neki hteli da idem u Pariz

Fudbalska reprezentacija Srbije napustila je Dohu i krenula za Beograd, nakon što je završila učešće na Mundijalu u Kataru.

Selektor Srbije Dragan Stojković je na pitanje da li ide direktno za Beograd odgovorio: "A gde bi drugo".

"Možda bi neki hteli da idem za Pariz, ali ne", rekao je Stojković.

Srpski tim trebalo bi da sleti na aerodrom "Nikola Tesla" oko 14 sati-
 
U Beograd ne dolaze šestorica reprezentativaca, koji su morali odmah da se vrate u klubove.
 
Stojković će održati konferenciju za novinare u ponedeljak, u 14 časova, u Sportskom centru u Staroj Pazovi, saopštio je Fudbalski savez Srbije.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Jova

    05.12.2022 20:46
    E moj ti
    Čak i ja koji nemam tri čuke o fudbalu shvatio sam da se na SP ne igra sa tri defanzivca.

    I gde vam je sportski psiholog, koji se nudio za badava? Ne, to vama ne treba, to nije za prave Srbe i pravoslavce... A pali ste na provokaciju i to vas sada boli još više i daje protivniku povod da ponovo provocira... E moji glupanderi, mentalni sklop vam je na nivou nula.

    A o Piksiju rezultati govore sve, on ne treba ništa da govori. Uradio je šta je mogao, za razliku od onoga koji ga je postavio tu.
  • Lila

    04.12.2022 15:51
    Drskost
    Pa kaki ga nije sramota,mi ga debelo placamo,sramotno igraju i jos nas vredja.Privedi se pameti.
  • BoeserWolf

    04.12.2022 14:57
    @Max
    @Podrška momcima i Piksiju
    100 ljudi 100 selektora. Piksi nas je 450 dana uverio da treba da imamo veru u našu reprezentaciju

    Ako je vec uspeo da vas prevari za 450, kako nije razuverio prikazanim na prvenstvu?
    mada niste jedini, i vucicu su mnogi verovali da se promenio 2012.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Pešić: Došlo je vreme da se pronađe novi selektor

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je došlo vreme da se nađe novi selektor i da je obećao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Nebojši Čoviću da će mu pomoći u izboru njegovog naslednika na klupi.