Mbape danas nije trenirao, četiri dana pre meča protiv Engleske

Francuski fudbalski reprezentativac Kilijan Mbape nije danas trenirao sa ekipom u Dohi, četiri dana uoči četvrtfinalne utakmice Svetskog prvenstva protiv Engleske.
Mbape danas nije trenirao, četiri dana pre meča protiv Engleske
Foto: Beta/AP
Francuska reprezentacija navela je da je 23-godišnji napadač radio u sobi za oporavak i da je to klasična situacija dva dana nakon poslednje utakmice.
Mbape je odigrao celu utakmicu protiv Poljske, koja je u nedelju trajala oko 100 minuta.
"Trikolori" su pobedili sa 3:1, a Mbape je bio dvostruki strelac u toj utakmici osmine finala turnira u Kataru.
 
Ostali igrači su trenirali, pre nego što su ostavili rezerviste da se takmiče na manjem delu terena.
 
Francuski fudbaleri su u ponedeljak imali slobodan dan. 
 
Aktuelni šampion sveta Francuska će u subotu od 20 časova igrati protiv Engleske u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Pešić: Došlo je vreme da se pronađe novi selektor

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je došlo vreme da se nađe novi selektor i da je obećao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Nebojši Čoviću da će mu pomoći u izboru njegovog naslednika na klupi.