Kecmanović u trećem kolu turnira u Majamiju

Miomir Kecmanović plasirao se u treće kolo turnira u Majamiju, pošto je pobedio Francuza Uga Umbera sa 2:1 po setovima 6:4, 6:7, 7:6.
Kecmanović, 35. teniser sveta, pobedio je 78. igrača na ATP listi posle dva seta i 46 minuta igre.
Do vođstva u setovima, Kecmanović je stigao zahvaljujući brejku u sedmom gemu.
U drugom setu viđen je po jedan brejk na obe strane, pa je set rešavan u taj-brejku u kom je Francuz slavio sa 7:5.

U odlučujućem setu, nakon sigurnog servisa oba tenisera, pobednik se ponovo odlučivao u taj-brejku. U taj-brejku Kecmanović je bio sigurniji i slavio sa 7:3.

U trećem kolu Kecmanović će igrati protiv Rusa Andreja Rubljova.