Vučić čestitao Jokiću na tituli NBA šampiona

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Nikoli Jokiću, koji je predvodio košarkaše Denvera u osvajanju titule NBA šampiona.
Vučić čestitao Jokiću na tituli NBA šampiona
Foto: Beta/AP
"Čestitam Vam na osvajanju šampionskog prstena u najboljoj košarkaškoj ligi na svetu. Beskrajno Vam hvala na tome što šte proslavili Srbiju i što ste doneli ogromnu radost našem narodu. Sve to postigli ste zahvaljujući teškom i napornom radu. U ime građana Srbije, želim Vam još mnogo velikih pobeda", napisao je Vučić. 
Košarkaši Denvera prvi put u istoriji osvojili su titulu NBA šampiona, pošto su u petoj utakmici velikog finala savladali Majami 94:89 i slavili sa ukupnim skorom 4-1. 
Denver je do istorijskog uspeha predvodio srpski centar Nikola Jokić sa 28 poena, 16 skokova i četiri asistencije, za 42 minuta na parketu.
 
Nikola Jokić proglašen je za najkorisnijeg (MVP) velikog finala NBA lige.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mare

    13.06.2023 10:02
    Fuj
    @Banderaš
    Puno laješ......
  • Mary Poppins

    13.06.2023 09:43
    Predsednik te voli do poslednjeg dolara.
  • Gojko

    13.06.2023 09:25
    Gojko
    Bezi od njega sto dalje! Vidis kako je Novaka isprljao! Samo ignor!!! Cestitke!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Pešić: Došlo je vreme da se pronađe novi selektor

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je došlo vreme da se nađe novi selektor i da je obećao predsedniku Košarkaškog saveza Srbije Nebojši Čoviću da će mu pomoći u izboru njegovog naslednika na klupi.

Debakl Srbije protiv Engleske

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Beogradu od selekcije Engleske 0:5, u svojoj četvrtoj utakmici u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

KSS: Svetislav Pešić nije smenjen

Informaciju da je Svetislav Pešić smenjen sa mesta košarkaša Srbije koju je objavio Tanjug, ekspresno je demantovao Košarkaški savez Srbije.