Srbiju su predvodili Dražen Luburić sa 16 poena i Miran Kujundžić sa 14, dok su Marko Ivović i Petar Krsmanović dodali po 13 poena.
U nemačkom timu najefikasniji je bio Lajnus Veber sa 16 poena, Anton Breme postigao je 15, a Moric Rajhart 14 poena.
Posle šest utakmica u Ligi nacija, Srbija ima tri pobede i tri poraza, a Nemačka je odigrala meč više uz skor 1/6.
U sledećem kolu Srbija će u petak od 20 časova igrati protiv Italije, a četvrti meč u nedelju, od 16 časova, protiv Holandije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar