"Nakon detaljne procene trenutne bezbedonosne situacije u Izraelu, Izvršni komitet Uefa je odlučio da se u Izraelu neće igrati Uefa takmičarske utakmice do daljeg", stoji u saopštenju Uefa.
Izraelski fudbalski savez i izraelski klubovi koji učestvuju u evropskim takmičenjima, Makabi Haifa i Makabi Tel Aviv "pozvani su da predlože druga mesta/stadione van teritorije Izraela za svoje domaće utakmice, sve dok odluka bude na snazi", dodala je Uefa.
U Izraelu je više od 1.400 ljudi ubijeno od napada Hamasa 7. oktobra, od kojih su većina civili, prema navodima Izraela, a 203 osobe se vode kao taoci.
Skoro 3.500 ljudi, uglavnom civila, ubijeno je u pojasu Gaze, koji je bombardovao Izrael, saopštilo je palestinsko ministarstvo zdravlja.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar