Vlada Srbije novčano nagradila osvajače medalja na EP u džudou i tekvondu

Članovi Vlade novčano su danas nagradili osvajače srebrnih i bronzanih medalja u džudou i tekvondu na nedavno završenim evropskim prvenstvima.
Vlada Srbije novčano nagradila osvajače medalja na EP u džudou i tekvondu
Foto: 021.rs

Kako je saopšteno iz Vlade, za srebrne medalje takmičari će osvojiti po 15.000 evra, a za bronzane po 10.000 evra.

Džudisti Srbije osvojili su 12 bronzanih medalja na Evropskom seniorskom prvenstvu koje je održano u aprilu u Zagrebu.
Članovi tekvondo reprezentacije Srbije osvijili su tri srebrne medalje na Evropskom seniorskom prvenstvu održanom u Beogradu u maju.
 
Osim sportista, istim iznosom nagrađeni su i njihovi treneri.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Ana

    07.06.2024 20:52
    Nagrade vlade Srbije
    Da li vlada nagradjuje i medalje sa svetskog i evropskog prvenstva u powerliftingu neolimpijskom sportu

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Australija iznenadila i pobedila Tursku

Fudbalska reprezentacija Australije napravila je veliko iznenađenje, pošto je danas u Vankuveru pobedila Tursku sa 2:0, u utakmici prvog kola Grupe D Svetskog prvenstva.

Remi Brazila i Maroka

Fudbalske reprezentacije Brazila i Maroka odigrale su u Njujorku nerešeno 1:1, u utakmici prvog kola Grupe C Svetskog prvenstva.

BiH i Kanada odigrale remi

Fudbaleri Kanade i Bosne i Hercegovine odigrali su večeras u Torontu nerešeno 1:1, u utakmici prvog kola Grupe B Svetskog prvenstva.

Krunić i Danilina izgubile u četvrtfinalu Kvinsa

Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Ana Danilina iz Kazahstana nisu uspele da se plasiraju u polufinale turnira Kvins u Londonu, pošto su danas posle dva seta poražene od Slovakinje Tereze Mihalikove i Britanke O