Mešovita štafeta Srbije peta na 4x100 slobodno na Evropskom prvenstvu

Mešovita štafeta Srbije zauzela je večeras peto mesto u trci na 4x100 metara slobodnim stilom na Evropskom prvenstvu u Beogradu.

Štafeta Srbije, u sastavu Katarina Milutinović, Nina Stanisavljević, Andrej Barna i Velimir Stjepanović, do petog mesta je stigla rezultatom 3:27,60 minuta.

Zlato je osvojila štafeta Mađarska vremenom 3:25,69 minuta, a srebro Poljska koja je bila 0,84 sekunde sporija.
Do bronze je stigla štafeta Nemačke rezultatom 3:27,01 minuta.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Australija iznenadila i pobedila Tursku

Fudbalska reprezentacija Australije napravila je veliko iznenađenje, pošto je danas u Vankuveru pobedila Tursku sa 2:0, u utakmici prvog kola Grupe D Svetskog prvenstva.

Remi Brazila i Maroka

Fudbalske reprezentacije Brazila i Maroka odigrale su u Njujorku nerešeno 1:1, u utakmici prvog kola Grupe C Svetskog prvenstva.

BiH i Kanada odigrale remi

Fudbaleri Kanade i Bosne i Hercegovine odigrali su večeras u Torontu nerešeno 1:1, u utakmici prvog kola Grupe B Svetskog prvenstva.

Krunić i Danilina izgubile u četvrtfinalu Kvinsa

Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Ana Danilina iz Kazahstana nisu uspele da se plasiraju u polufinale turnira Kvins u Londonu, pošto su danas posle dva seta poražene od Slovakinje Tereze Mihalikove i Britanke O