Đoković je na terenima Rolan Garosa pobedio posle 53 minuta.
Ebden je uspešan dubl igrač i duže ne igra u singlu, a posle odustajanja brojnih tenisera, dobio je priliku da se u Parizu takmiči i u pojedinačnoj konkurenciji.
On je danas osvojio jedini gem na svoj servis u drugom setu za 1:4, posle 10 uzastopnih gemova Đokovića.
U drugom setu, Australijanac je u jednom trenutku ponudio nekome iz publike reket kako bi se suprotstavio Đokoviću.
Meč je odigran pod krovom stadiona "Filip Šatrije" zbog kiše u Parizu, koja je poremetila raspored takmičenja.
Đoković će u drugom kolu igrati protiv pobednika duela španskog tenisera Rafaela Nadala i Martona Fučoviča iz Mađarske.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar