VIDEO: Stota pobeda Đokovića na Vimbldonu u "srpskom derbiju" protiv Kecmanovića
05.07.2025.•
11
U srpskom derbiju u trećem kolu Vimbldona Novak Đoković je savladao Miomira Kecmanovića 3:0, po setovima 6:3, 6:0, 6:4.
Komentari 2
Nimbus
To sto nije clanica UN, nista ne znaci. UN je dobrovoljna organizacija. A i tu ce uskoro pristupiti uz blagoslov Srbije, a mi cemo da tvrdimo kako i dalje nije nezavisna drzava.
Svajcarska je usla u UN 2002. godine. Da li to znaci da nije bila nezavisna drzava pre toga?
Kosovo je Srbija
Kosovo je Srbija, u UN nema Kosova i tako piše u 1244 rezoluciji.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar