Srpska teniserka Lola Radivojević bez glavnog žreba na Australijan openu

Srpska teniserka Lola Radivojević nije uspela da se plasira u drugo kolo kvalifikacija za Otvoreno prvenstvo Australije u Melburnu.
Srpska teniserka Lola Radivojević bez glavnog žreba na Australijan openu
Foto: Pixabay
Ona je izgubila od 162. teniserke sveta Britanke Heder Votson posle tri seta, sa 5:7, 7:6, 2:6.
 
Radivojević, 185. teniserka sveta, izgubila je posle dva sata i 38 minuta.
 
Votson je u šestom gemu prvog seta napravila brejk i povela 4:2, a Srpkinja je odmah u narednom gemu vratila brejk za 3:4.
 
Teniserke su posle toga osvajale gemove na svoje servise sve do poslednjeg 12. kada je Britanka napravila novi brejk i osvojila prvi set.
U drugom setu teniserke su napravile po brejk i odigran je taj-brejk, koji je Radivojević dobila 16:14, nakon što je spasila meč loptu.
 
Votson je u trećem setu zaigrala bolje, napravila je dva brejka i posle druge meč lopte plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za Australijan open. Ona će igrati protiv Amerikanke Varvare Lepčenko.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Karlos Alkaraz osvojio US open

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je US open pobedivši u finalu italijana Janika Sinera rezultatom 3:1 u setovima.

Verstapen slavio u Monci

Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je trke Formule 1 za Veliku nagradu Italije, čime je četvorostruki uzastopni svetski prvak ostvario prvi trijumf nakon sredine maja.

Janik Siner drugi finalista US Opena

Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u finale US Opena, pošto je jutros u polufinalu pobedio Kanađanina Feliksa Ožea-Alijasima rezultatom 6:1, 3:6, 6:3, 6:4.

Novak zaustavljen u polufinalu US opena

Novak Đoković nije uspeo da se plasira u polufinale US opena, na tom putu zaustavio ga je španski teniser Karlos Alkaraz pobedom u tri seta 6:4, 7:6 (7:4), 6:2.